SLOVENSKÝ FREE UPLOAD SERVER

ulozisko dát

PÍŠETE DIPLOMOVKU? BAKALÁRKU? SEMESTRÁLKU? Nezabudnite ju bezplatne zálohovať na Úložisku! | Nonstop emailová podpora

VIP zóna

Štatistiky

Nahraných 742936 súborov.
Počet stiahnutí: 197211540

Novinky

ulozisko.sk

Pridajte sa k nám do skupiny, alebo jednoducho pridajte svoje súbory na Facebook.

FAQ

Čo je Úložisko.sk?

Úložisko.sk je Slovenský free upload server, videoserver a imagehosting už 2 roky, čo znamená, že si na náš server môžete jednoducho uložiť svoje súbory ako sú fotografie, dokumenty, tabuľky, hudbu alebo video. Nezáleží na formáte súboru. Podľa podmienok použitia je však zakázané na server ukladať súbory, ku ktorým nevlastníte autorské práva. Po uložení na server sa vygenerujú odkazy. Prvý je odkaz na stiahnutie súboru. Dobre si ho uschovajte, pretože len pomocou neho sa môžete dostať k svojmu súboru. Tento odkaz môžete zdieľať s Vašimi známymi. Posledný odkaz slúži na zmazanie súboru zo servera.

Je použitie Úložisko.sk zadarmo?

Áno, služby ukladania, sťahovania a zdieľania súborov poskytujeme ZADARMO. Kvôli vysokým prevádzkovým nákladom sme sa rozhodli ponúknuť používateľom servera aj rozšírené platené VIP služby. Porovnanie služieb ponúkaných zadarmo a za poplatok.

Ako uložím súbor na Úložisko.sk?

Na stránke www.ulozisko.sk stačí kliknúť na tlačidlo Vybrať a vyhľadať súbor, ktorý chcete uložiť. Ďalej je potrebné zaškrtnúť, že súhlasíte s podmienkami služby. Ak chcete zverejniť svoj súbor, tak aj zaškrtnúť súhlas so zverejnením súboru (súbor bude viditeľný pre vyhľadávanie vo VIP zóne).
Môžete uložiť naraz aj viac súborov. Ich celková veľkosť nesmie presiahnuť 400 MB. Teraz stlačte tlačidlo ULOŽ! a počkajte, kým sa uloží Váš súbor. Nezabudnite si zapísať Vaše odkazy na súbor. Videonávod
Pohodlné nahrávanie viacerých súborov je možné pomocou Úložisko.sk Uploadera.

Aký veľký môže byť uložený súbor?

Neobmedzujeme počet vašich súborov. Samostatný súbor pre FREE používateľa môže byť veľký maximálne 400MiB = 419430400 bajtov. Maximálna veľkosť súboru pre používateľov s plateným Úložisko.sk VIP kontom je 1024 MiB = 1074790400 b. Podporujeme uloženie aj väčších súborov rozdelených pomocou programu WinRar, WinZip alebo iných. Videonávod

Môžem na uloženie súboru použiť nejaký program?

Áno, ponúkame Vám freeware Úložisko.sk Uploader, ktorý dokáže jednoducho a rýchlo ukladať súbory z počítača na server Úložisko.sk. Odkaz na stiahnutie a zoznam funkcií môžete nájsť na adrese www.ulozisko.sk/uploader

Môžem na stiahnutie súboru použiť nejaký program?

Pre všetkých používateľov s plateným Úložisko.sk VIP kontom je dostupný freeware Uložisko.sk Downloader. Odkaz na stiahnutie programu nájdete v Úložisko.sk VIP zóne. Pre ostatných používateľov je stiahnutie súboru možné len cez webový prehliadač.

Ako rozdelím veľký súbor?

Návod ako rozdeliť súbor v programe WinRAR nájdete na našom fóre Videonávod

Ako dlho bude súbor uložený na serveri Úložisko.sk?

Súbory uložene v Úložisko.sk VIP konte počas platnosti konta nebudú nikdy vymazané.
Súbory neregistrovaných a FREE používateľov budú vymazané po 90 dňoch.

Ako si môžem stiahnuť súbory z Úložisko.sk?

V prvom rade potrebujete odkaz na stiahnutie, ktorý sa vygeneruje pri uložení. Odkazy bývajú v tvare:
http://www.ulozisko.sk/123456/meno_suboru.exe Videonávod

Ako rýchlo môžem sťahovať súbory z Úložisko.sk?

Maximálna rýchlosť posielania súborov zo servera Úložisko.sk je obmedzená na 40 megabitov za sekundu (40Mbps=5MBps). Skutočná rýchlosť sťahovania závisí na rýchlosti Vášho internetového pripojenia.

Mám odkaz, ale kde je nejaký link na stiahnutie?

Odkaz nájdete na konci stránky (úplne dole). Je potrebné opísať kontrolný kód z obrázku a počkať niekoľko sekúnd na pripravenie súboru. Následne je potrebné potvrdiť stiahnutie súboru. V opačnom prípade sa súbor nestiahne a je potrebné zadať správny kód. Videonávod

Stratil som odkaz na stiahnutie. Musím súbor uložiť znova?

V prípade, že viete presný názov súboru, ktorý ste na server Úložisko.sk uložili, stačí nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Váš súbor dohľadáme a pošleme Vám odkaz na Váš email.

Stratil som odkaz na zmazanie. Môžete zmazať môj súbor?

Ako poskytovatelia online anonymného Úložiska súborov nemáme možnosť overiť skutočného vlastníka súboru. Súbor bude automaticky zmazaný po 90 dňoch. Odporúčame Vám pred uložením súboru využiť službu zaslania odkazov na email alebo službu vlastný reťazec na zmazanie súboru. Tieto služby poskytujeme ZADARMO a nájdete ich po kliknutí na tlačídlo ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI.

Prečo musím čakať na stiahnutie súboru?

Ponúkame Vám úplne ZADARMO internetovú službu zdieľania súborov, obrázkov a videí. Náklady na prevádzku servera sú však vysoké a snažíme sa ich pokryť z reklamy a pomocou predaja Úložisko.sk VIP konta. Doba čakania je pri všetkých súboroch niekoľko sekúnd.

Prečo musím počkať ak chcem stiahnuť viac súborov po sebe a prečo nemôžem sťahovať viac súborov naraz?

Našou snahou je ponúknuť čo najväčšiemu počtu používateľov kvalitný a rýchly upload a download z našich serverov. Z tohto dôvodu sa po stiahnutí súboru aktivuje čas, ktorého hodnota je závislá na veľkosti súboru (10 minút za každých 100 MB), počas ktorého nie je možné sťahovať iné súbory zo servera Úložisko.sk. Čas sa aktivuje stlačením tlačidla STIAHNUŤ SÚBOR. Pre používateľov s plateným Úložisko.sk VIP kontom žiadne obmedzenia počtu sťahovaných súborov neexistujú.

Prečo nemôžem sťahovať súbory z Úložisko.sk, keď nie som na Slovensku alebo v Českej republike?

Z dôvodu drahých zahraničných prenosov je služba sťahovania súborov zo servera Úložisko.sk prístupná len pre počítače na Slovensku a v Českej republike. Zo zahraničia je možné len prezeranie obrázkov.
Odporúčame použiť slovenský proxy server www.goproxy.net môžete sťahovať súbory, aj keď sa nachádzate mimo SR a ČR.

Veríme, že už v blízkej dobe budú naše príjmy také, aby sme vedeli naše služby poskytovať aj mimo územia Slovenskej republiky a Českej republiky. Zatiaľ sme však nútení pristúpiť k hore uvedeným krokom.

Čo je Úložisko.sk VIP zóna a Úložisko.sk VIP konto?

Úložisko.sk VIP zóna je súhrn platených služieb servera Úložisko.sk, ktoré ponúkame našim používateľom. VIP zóna je prístupná len pre používateľov s plateným Úložisko.sk VIP kontom za najlepšiu cenu na Slovensku. Len za 3,99 EUR (120 SK) mesačne! SMS účet len za 1,59 EUR (48 SK) na 72 hodín!

Aké výhody ponúka Úložisko.sk VIP konto?

Pozrite si ponuku a porovnanie funkcií dostupných pre platiacich a neplatiacich používateľov

Ako si vytvorím Úložisko.sk VIP konto?

Úložisko.sk VIP kontá je možné vytvoriť pomocou registračného formulára. Úložisko.sk VIP kontá aktivujeme až po zaplatení mesačného poplatku. Akceptujeme elektronické potvrdenie banky o transakcii poslané na náš e-mail kontakt@ulozisko.sk. Aktivácia prebehne do niekoľkých minút od doručenia potvrdenia o transakcii a po preverení údajov administrátormi Úložisko.sk.

Ako môžem zaplatiť poplatok za Úložisko.sk VIP konto?

- prevodom na účet
- priamym vkladom na účet
- pomocou platobného systému PayPal
- pomocou premium SMS

Kde nájdem číslo účtu a ďalšie údaje potrebné pre aktiváciu Úložisko.sk VIP konta?

Všetky potrebné údaje nájdete po prihlásení sa do Úložisko.sk VIP konta v menu Platby

Ako dlho trvá aktivácia Úložisko.sk VIP konta?

Prevod peňazí medzi bankami na Slovensku môže trvať až 24 hodín. Ak nám pošlete potvrdenie o platbe na email kontakt@ulozisko.sk, Vaše Úložisko.sk VIP konto bude aktivované do niekoľkých minút. O aktivácií Úložisko.sk VIP konta budete informovaný emailom.

Aktivácia konta cez SMS prebehne okamžite.

Obnoví sa mi platnosť Úložisko.sk VIP konta automaticky?

Nie, platnosť VIP kontá sa neobnovuje automaticky. Po vypršaní predplatenej doby platnosti účet expiruje (vyprší jeho platnosť). Ak máte znovu záujem o využívanie VIP konta, môžete si platnosť predĺžiť v menu Platby. Ak platnosť konta neobnovíte do 90 dní od expirácie, bude vymazané a budete sa musiet znovu zaregistrovať.

Mám problém, ktorého riešenie som tu nenašiel.

Odporúčame Vám kontaktovať nás pomocou kontaktného formulára, alebo emailu kontakt@ulozisko.sk. Na 90% Vašich emailov odpovedáme do 10 minút. V prípade zložitejšieho problému do pár hodín.